Tragacii
Salut eu sunt Striker , Vrem mai intai sa va urem bun venit pe Comunitatea Tragacii.2morpg.com ! Nu uita sa te inregistrezi
___________________
Cu Stima Striker

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Tragacii
Salut eu sunt Striker , Vrem mai intai sa va urem bun venit pe Comunitatea Tragacii.2morpg.com ! Nu uita sa te inregistrezi
___________________
Cu Stima Striker
Tragacii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Model Cerere dNS

In jos

Model Cerere dNS Empty Model Cerere dNS

Mesaj  Striker Vin Dec 16, 2011 6:18 am

Cod:
Numele tau:
Y!M sau Skype:
Varsta:
Nume DNS dorit: (nume.tragacii.ro)
Ip si port la serverul de joc:
Sloturi:
Mod:
Firma de host: (obligatoriu)
Garantez ca nu vor fi probleme cu plata serverului si doresc o continuitate cu acesta: (obligatoriu)
Detin cunostinte tehnice pentru a-mi configura serverul.(obligatoriu): [DA/NU]


Bine ai venit la Tragacii
Iti oferim posibilitatea de a avea un DNS de forma nume.tragacii.ro daca doresti sa te alaturi comunitatii noastre cu serverul/serverele tale de joc.
Primim servere de CS:1.6, CS:Source, Metin2, Lineage, Call Of Duty, Warcraft, Starcraft, Quake, etc.
Ce primesti?:
- asistenta tehnica in limita posibilitatilor.
- subforum special pentru server.
- moderator la categoria serverului dumneavoastra.

Atentie !!!
Se accepta numai serverele hostate la firme profesionale! NU primim servere hostate in PC-ul dumneavoastra!!!
De asemenea, nu avem obligatia de a va popula serverele, va ocupati singuri de acest lucru, noi doar va oferim resursele necesare popularii acestuia.
Nu cereti xRedirect. Populati serverul cu ajutorul redirectelor primite!
Nu cereti Moderator Global sau alt grad, primiti acces la inceput doar la forumul propriu al serverului,iar pe parcurs vom vedea daca veti merita o marire de grad.
Striker
Striker
Administratori

Posts : 165
Join date : 25/10/2011
Location : pE eeeeee

https://tragacii.forumotion.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum