Tragacii
Salut eu sunt Striker , Vrem mai intai sa va urem bun venit pe Comunitatea Tragacii.2morpg.com ! Nu uita sa te inregistrezi
___________________
Cu Stima Striker

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Tragacii
Salut eu sunt Striker , Vrem mai intai sa va urem bun venit pe Comunitatea Tragacii.2morpg.com ! Nu uita sa te inregistrezi
___________________
Cu Stima Striker
Tragacii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

National Guard

In jos

National Guard Empty National Guard

Mesaj  SpawN. Mar Ian 31, 2012 8:24 am

National Guard se ocupa cu prinderea infractorilor la fel ca PD si FBI numa ca ei nu pot ataca de la wanted 3 sau wanted 1 ci de la wanted 5 in sus.
Regulament&Comenzi National Guard:
National Guard este armata.Noi ne ocupam de suspectii care au wanted de la 5 in sus,sau intervenim cand ne cere ajutorul PD-ul sau FBI-ul.

Regulament.

1) Respectati si ascultati mereu de lider si de membrii cu grad mai mare decat voi !
2) Este permis drive-by kill insa doar ca pasager (H), pe suspecti de wanted 6, fara drept de predare. Soferii nu au voie sa faca drive-by kill. Cine ataca prin DB la om sau pune masina peste el si iese primeste faction warn !
• Este interzis pentru un National Guard sa faca drive-by cand in masina nu se afla soferul.
3) Nu cautati cearta, nu va dati in spectacol ( veti fi demis fara discutii )!
4) Nu abuzati de spray si /tazer, incercati sa omorati suspectul cu forta pe care o aveti, riscati scadere de rank !
• Aveti dreptul sa folositi de maxim 4 ori comanda /tazer pe acelasi jucator, intr-o urmarire.
5) Nu dati wanted cuiva mai mult decat merita, daca acesta va face reclamatie veti primi Faction Warn !
6) Nu aveti dreptul sa detineti job-uri ilegale (drugs dealer, arms dealer, whore, car jacker)
7)Nu cereti rank-up aiurea!
8)Este interzis sa stati cu /tv pe cel cu wanted!
9) Wanted da doar cel care a fost atacat, nu colegul sau,dar daca il ajuta sa scape ii dati wanted pt complicitate!
10)Cei de wanted 1-5 au drept de predare (trebuiesc arestati!).
Cei de wanted 6 care NU au drept de predare (trebuiesc omorati!).
11)Un National Guard nu are voie sa foloseasca /frisk,/take,/ticket
SpawN.
SpawN.

Posts : 13
Join date : 31/01/2012

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum